Italský malíř kolem 1900
Motivy z Benátek - párové obrazy, oba signovány E. Fossati, olej/dřevo, 20,5 x 32 cm, lehce poškozená malba, jednotná adjustace (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Italský malíř kolem 1900
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |